ترفند و آموزش

معرفی کدهای دستوری بسته‌ نامحدود ایرانسل

در این مقاله به معرفی کدهای دستوری بسته‌ نامحدود ایرانسل پرداختیم تا با شماره گیری هر کدام به اینترنت نامحدود ایرانسل دسترسی داشته باشید.

استفاده از کد‌های دستوری یکی از سریع‌ترین و بهترین راه‌های خرید بسته های نامحدود ایرانسل محسوب می‌شود. چندسالی است که اپراتور ایرانسل این کدها را برای سرعت بخشیدن به فرایند خرید اینترنت در اختیار کاربرانش قرار داده است. با دانستن هر یک از کدهای دستوری بسته های نامحدود ایرانسل می‌‌توانید در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب نسبت به خرید بسته دلخواه‌تان اقدام کنید.

با این روش تنها کافی‌ است که با شماره گیری کد دستوری مشخص شده بسته اینترنتی خود را خریداری کنید؛ البته لازم به ذکر است که این بسته های به‌صرفه و متنوع ایرانسل هر کدام کد‌های متفاوتی دارند که با دانستن آن‌ها می‌توانید فرایند خرید بسته اینترنتی نامحدود ایرانسل خود را سرعت ببخشید. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با معرفی کدهای دستوری بسته‌ نامحدود ایرانسل با این کد‌های دستوری و کاربردی بیشتر آشنا شوید.

لیست کدهای دستوری بسته نامحدود ایرانسل

بسته های اینترنتی ایرانسل به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یک ساله برای دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل عرضه می‌شود. جالب است بدانید هر کدام از بسته های اینترنت ایرانسل کد دستوری خرید اختصاصی خود را دارند و با شماره‌گیری آن کد در گوشی‌تان مستقیما می‌توانید بسته اینترنت مورد نظر خود را بخرید. در ادامه به معرفی و بررسی کاربردی‌ترین کدهای دستوری مربوط به بسته های اینترنت ایرانسل می‌پردازیم تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید بهترین بسته اینترنت ایرانسل را خریداری کنید.

کد بسته‌ های اینترنت ایرانسل ماهانه

برای فعال سازی و استفاده از بسته‌ نامحدود ایرانسل می‌توانید به آسانی از طریق کدهای دستوری نام برده شده زیر استفاده کنید.

بسته های اینترنت بلندمدت ایرانسل شامل دو بسته 60 روزه و 120 روزه می‌شود. شایان ذکر است بسته های اینترنت بلند مدت برای مشترکین ایرانسل که به دلیل هزینه‌ زیاد و مدت محدود امکان شارژ به صورت ماهانه ندارند و مصرف اینترنت آنها بالاست پیشنهاد اقتصادی وایده‌آلی محسوب می‌شود؛ همچنین برای افرادی که دارای کسب و کار شخصی هستند نیز انتخاب مناسبی خواهد بود.

کدبسته های اینترنت ماهانه ایرانسل
البته پیش‌تر ایرانسل بسته های بلند مدت تری مانند بسته‌ های بلندمدت یک ساله و شش ماهه نیز در گزینه های خود داشت اما به دلیل هزینه بالا و عدم استقبال کاربران آنها را از لیست حذف کرد و تا به امروز بسته‌ های کاربردی اینترنت 60 و 120 روزه خود را ارائه نمی‌کند که فقط با دو کد دستوری مشخص قابل خرید است. با زدن این کدها می‌توانید تنها دو بسته 10 گیگابایت 60 روزه و 15 گیگابایت 120 روزه را فعال و استفاده کنید.

مشترکین ایرانسل اگر می‌خواهید برای خرید بسته 2 ماهه اینترنت ایرانسل اقدام کنید کافی است با شماره‌گیری کد #۴*۵*۵۵۵* سپس زدن عدد 1 بسته 60 روزه خود را فعال کنید. برای خرید سرویس اینترنت 3 ماهه ایرانسل همچنین می‌توانید از طریق کد #۴*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد 6 بسته اینترنت ایرانسل خود را به صورت 3 ماهه فعال کرد.

معرفی کد دستوری اینترنت ارزان ایرانسل

اگر مصرف اینترنت شما در طول روز زیاد نباشد یا برای شرکت و سازمان نمی‌خواهید اینترنت ایرانسل بخرید پیشنهاد می‌شود که از بسته های ارزان قیمت‌تر ایرانسل استفاده کنید. ارزانترین بسته های اینترنت ایرانسل انواع مختلفی دارد که به صرفه ترین و اقتصادی‌ترین آنها بسته 1 ماهه اینترنت ایرانسل است.برای خرید ارزان‌ترین و کاربردی‌ترین اینترنت بلند مدت ماهانه کد دستوری ایرانسل یعنی #۳*۵*۵۵۵*را وارد کنید و با شماره‌گیری عدد 10 این بسته در کمترین زمان ممکن فعال و برایتان قابل استفاده می‌شود. این بسته یک ماهه از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر، 7 گیگابایت اینترنت به مدت یک ماه در اختیارتان می‌گذارد.

کد اینترنت ایرانسل

نکته قابل توجه این است که در میان بسته های اینترنت ایرانسل بسته های ارزان دیگری هم توسط اپراتور ایرانسل عرضه می‌شود که ارزان‌ترین آنها محدودیت زمانی برای استفاده دارند. در مجموع می‌توان گفت بسته‌ های اینترنت ایرانسل روزانه قیمت پایین‌تری نسبت به سایر بسته‌ها دارند.

کد دستوری اینترنت ایرانسل

همراه با مقاله بسته‌ نامحدود ایرانسل باشید تا در مورد کدهای دستوری بگوییم. اپراتور ایرانسل مشترکین خود را با ارائه بسته‌ های اینترنت رایگان به صورت هدیه یا در شرایطی خاص و مناسبتی شگفت‌زده می‌کند. امتیاز ویژه ایرانسل به کاربرانی که با تبدیل سیم کارت خود به سیم کارت دائمی در صورت حذف قبض کاغذی و دریافت همچنین مشاهده صورت‌حساب به شکل الکترونیکی، یک گیگ اینترنت هدیه 1 روزه اختصاص داده است.

یکی دیگر از روش های آسان دریافت اینترنت رایگان تبدیل سیم‌کارت اعتباری ایرانسل به دائمی است که در این صورت 20 گیگابایت اینترنت به مدت 6 ماه را می‌توانید دریافت کنید.برای انجام این کار به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کنید. قابل توجه کسانی که به تازگی قصد دارند جز مشترکین ایرانسل شوند جالب است بدانید که با خرید یک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل نیز می‌توانید از هدیه‌ی 5 گیگابایت اینترنت 3 ماهه بهره‌مند شوید.

کد اینترنت نامحدود ایرانسل

با تبدیل سیم‌کارت ایرانسل 3G به 4G می‌توانید از 20 گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند بشوید البته باید بدانید که این هدیه ایرانسل به مشترکین جدید سیم‌کارت های 4G پس از فعال سازی و استفاده از سیم‌کارت 4G جدید فعال می‌شود و به مدت 20 روز پس از فعال‌سازی قابل استفاده است. فرایند فعال سازی آن نیز از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل، و در ادامه شماره‌گیری کد #۳۴*۵۵۵* با سیم‌کارت فعلی تان، امکان پذیر خواهد بود.

یکی دیگر از راه‌های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، دانلود و نصب برنامه لنز همچنین دعوت دوستان به استفاده از این برنامه است. شما می‌توانید با ادیت اطلاعات کاربری خود نیز اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید. اگر سیم کارت شما مخصوص نسل 4 اینترنت ثابت ایرانسل است، می‌توانید وارد سایت ایرانسل شده و اطلاعات کاربری خود مانند شماره تلفن همراه و پست الکترونیک را به‌روزرسانی کنید تا بتوانید بسته‌ اینترنت رایگان ایرانسل با حجم 5 گیگابایتی به مدت 7 روز هدیه بگیرید.

کد دستوری برای دریافت اینترنت نامحدود ایرانسل

اپراتور ایرانسل به منظور جذب کاربران بیشتر برای آن دسته از مشترکانی که مصرف بالای اینترنت دارند و فایل‌های زیادی دانلود می‌کنند یا برای تجارت نیاز به حجم اینترنت بالایی دارند، بسته‌‌های اینترنت نامحدود روزانه و شبانه را عرضه می‌کند. بسته‌‌های اینترنت نامحدود ایرانسل علاوه بر قیمت مناسب، از سرعت دانلود قابل قبولی نیز برخوردار هستند. دوره زمانی بسته‌‌های روزانه مخصوص صبح ایرانسل 6 صبح تا 12 ظهر است و ساعات استفاده از اینترنت شبانه نیز از 2 بامداد تا 7 صبح است. با خرید این بسته ها شما می‌توانید علاوه بر دانلود فیلم های سینمایی پرحجم به دانلود بازی های سنگین و پرحجم برای گوشی‌تان نیز اقدام کنید.

کد بسته اینترنت دوماهه ایرانسل

دو گزینه برای بسته اینترنت نامحدود ایرانسل به صورت روزانه وجود دارد که کد دستوری اینترنت ایرانسل نامحدود روزانه یک ماهه با حجم 7 گیگابایت و شماره‌گیری کد دستوری ۱۰#*۳*۵*۵۵۵* و برای خرید بسته هفتگی 300 مگابایت 7 روزه ۱۱ کد دستوری #*۳*۵*۵۵۵* قابل دسترس است. در مقابل تنوع بسته‌ های اینترنت شبانه ایرانسل محدود است و فقط یک بسته اینترنت 30 روزه با حجم 30 گیگابایت با کد دستوری *۵۵۵*۵*۳*۹# برای خرید وجود دارد.

کد اینترنت سفارشی ایرانسل

بسته های اینترنت پرسرعت ایرانسل یا همان بسته های بوم و بوم + هستند که با توجه به سلیقه و نیاز شما ساخته می‌شوند. این بسته‌ها علاوه بر اینترنت همراه، شامل مکالمه ایرانسلی، پیامک ایرانسلی و غیره بوده و به عبارتی شخصی سازی شده محسوب می‌شوند. نکته قابل توجه در بسته بوم + ایرانسل این است که در بسته اینترنت بوم+ شما می‌توانید حجم اینترنت را به مکالمه و پیامک یا برعکس آن نیز تبدیل کنید. برای خرید بسته های اینترنت بوم و بوم + می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *۵۵۵*۵*۵# اقدام کنید. البته حداقل مقدار اینترنت در بسته بوم 50 و در بسته‌ی بوم+ 100 مگ است.

کد دستوری مخصوص اینترنت ایرانسل ماهانه اضطراری

اپراتور ایرانسل برای مشترکینی که از عضویت ثابت آنها سه ماه گذشته باشد و در ماه حداقل 10 هزارتومان حساب خود را شارژ کرده باشند، امکان بهره‌مندی از اینترنت اضطراری را فراهم کرده است. زمانی که حجم بسته اینترنت شما تمام شده و امکان خرید بسته اینترنت را ندارید می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *۸۱۵# و بدون پرداخت هزینه‌ای به صورت یک روزه اینترنت اضطراری دریافت کنید. اما باید بدانید که پس از شارژ مجدد سیم‌کارت هزینه بسته به صورت خودکار از اعتبار شما کم می‌شود.

کد های دستوری اینترنت نامحدود ایرانسل

کد دستوری ایرانسل برای اینترنت شگفت انگیز

ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #۲*۴۴۴۴* به مخاطبان خود بسته های اینترنت شگفت‌انگیز و خاصی را پیشنهاد می‌کند. علاوه بر این مشترکین ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۲*۴۴۴۴* همچنین می‌توانند بسته یک ساعته هوشمند را که حجم آن با توجه به مصرف شما ممکن است متغیر باشد را فعال می‌کنند که این امکان برای اپراتور همراه اول با شماره گیری کد *۱۰۰۰# قابل دریافت است.

کد دستوری برای لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل

در ادامه می‌خواهیم به کدهایی اشاره کنیم که برای لغو بسته‌ نامحدود ایرانسل مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ویژگی‌های بسته های اینترنتی ایرانسل این است که در صورت تمایل می‌توانید بسته دلخواهتان را پس از اتمام دوباره تمدید کنید بدون اینکه نیاز به وارد کردن کد دستوری باشد.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل

با این حال اگر جز افرادی هستید که مصرف اینترنت‌تان پایین است و نمی‌خواهید همیشه اینترنت همراه داشته باشید می‌توانید این سرویس را با شماره گیری #۹*۵*۵۵۵* برای همیشه لغو کنید تا در صورت تمایل و دلخواه بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنید.

کد دستوری برای قطع مصرف اینترنت آزاد ایرانسل

باید بدانید که تعرفه اینترنت آزاد اینترنت ایرانسل بسیار گران‌تر از تعرفه بسته های اینترنتی آن است.به عنوان مثال اگر 20 هزار تومان اعتبار سیم کارت داشته باشید فقط در صورت روشن بودن داده‌های همراه یک ساعت می‌توانید از اینترنت آزاد استفاده کنید، در حالی که با همین اعتبار می‌توانید یک بسته چند گیگا‌بایتی یک ماهه بخرید.

جلوگیری از مصرف آزاد اینترنت ایرانسل

توصیه می‌شود برای به هدر نرفتن شارژ پولی گوشی‌تان، مصرف آزاد اینترنت ایرانسل را با ارسال کد دستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* آن را برای همیشه غیر فعال کنید.

کدام بسته اینترنت نامحدود ایرانسل به صرفه‌تر است؟

در مقاله پیش رو به معرفی کد‌های دستوری اینترنت نامحدود ایرانسل پرداختیم. هر یک از مشترکین ایرانسل می‌بایست بر اساس میزان مصرف اینترنت خود و نحوه استفاده همچنین مبلغ در اختیار نسبت به خرید یکی از بسته‌ نامحدود ایرانسل اقدام کنند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید بسته مورد نظر خود را به لحاظ حجم اینترنت و مدت زمان قابل استفاده شخصی سازی کنید. علاوه بر کد‌های دستوری ایرانسل که در مقاله به آن‌ها اشاره شد شما چه کد دستوری کاربردی دیگری را می‌شناسید که به آن اشاره نشده است؟ با ما در قسمت دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

پرسش‌های متداول کاربران

چه مزایایی دارد بسته نامحدود ایرانسل؟

بسته نامحدود ایرانسل شامل مزایایی مانند مکالمه نامحدود به داخل شبکه ایرانسل، اینترنت نامحدود، پیامک نامحدود و دسترسی به اپلیکیشن‌های ایرانسل است.

آیا بسته نامحدود ایرانسل قابل تمدید است؟

بله. بسته نامحدود ایرانسل قابل تمدید است. می‌توانید با خرید مجدد بسته، تمدید کنید.

چگونه می‌توانم بسته نامحدود ایرانسل را خریداری کنم؟

بسته نامحدود ایرانسل را می‌توانید از طریق برنامه MyIrancell، وب‌سایت ایرانسل یا با شماره *555*1# خریداری کنید.

آیا بسته نامحدود ایرانسل فقط برای تماس و پیامک است یا اینترنت هم دارد؟

بسته نامحدود ایرانسل شامل مکالمه و پیامک نامحدود به داخل شبکه ایرانسل و همچنین اینترنت نامحدود است.

آیا بسته نامحدود ایرانسل قابل استفاده در سفر خارج از کشور است؟

خیر. بسته نامحدود ایرانسل فقط در داخل کشور قابل استفاده است و در سفر خارج از کشور قابل استفاده نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا