ترفند و آموزش

معرفی کد بسته اینترنت نامحدود همراه اول

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال او ام پی فینکس

در این مقاله به معرفی کد بسته اینترنت نامحدود همراه اول پرداختیم تا با شماره‌گیری این کدهای دستوری بتوانید بسته دلخواهتان را بخرید

اگر جز مشترکین همراه اول هستید این را باید بدانید که اپراتور همراه اول برای مشترکین خود طرح های ویژه ای در نظر می‌گیرد. آیتم‌های پیشنهادی همراه اول معمولا خدمات بیشتری را با هزینه کمتر برای خریداران به همراه دارند؛ به همین خاطر افراد زیادی هستند که از این طرح های به صرفه استقبال می‌کنند و به دنبال کد‌های دستوری بسته‌های نامحدود همراه اول هستند تا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها به آسانی و به سرعت بسته‌ دلخواه‌ خود را خریداری کنند. در ادامه مقاله معرفی معرفی کد بسته اینترنت نامحدود همراه اول ما باشید تا با کدهای دستوری اینترنت نامحدود اپراتور همراه اول بیشتر آشنا شوید.

چطور بسته نامحدود همراه اول بخریم؟

خرید بسته‌های نامحدود همراه اول انتخاب به صرفه و بی‌نظیر برای کاربران همراه اول است. شما می‌توانید با شماره گیری کدهای دستوری #۱۰۰۰* همراه اول به بسته های اینترنت و پیامک و مکالمه دسترسی پیدا کنید. در ادامه به معرفی لیستی از کد دستوری اینترنت و مکالمه ویژه همراه اول خواهیم پرداخت. با در اختیار داشتن این کدهای USSD از خدمات متنوع شارژ، اینترنت، مکالمه و … با قیمت استثنایی در کمترین زمان ممکن بهره‌مند می‌شوید.

خرید بسته نامحدود اینترنت همراه اول

برای خرید بسته های اینترنت نامحدود همراه اول کافی است کد دستوری #33232*100* را در گوشی‌تان شماره‌گیری کنید. سپس از شما پرسیده می‌شود که قصد خرید این بسته را برای خود دارید یا شماره دیگری که در صورتی که بخواهید بسته را هدیه دهید باید شماره فرد مورد نظر را وارد کنید. در ادامه روند خرید نیز قیمت بسته به شما نمایش داده می‌شود که با زدن عدد یک، می‌توانید خرید بسته خود را نهایی کنید.

خرید بسته های اینترنت همراه اول

کدهای دستوری اینترنت نامحدود همراه اول

اکثر مواقع با توجه به استفاده‌تان از اینترنت، خرید بسته‌های اینترنت نامحدود همراه اول یک انتخاب اقتصادی به نظر می‌رسند. این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که با توجه به اسم بسته های نامحدود، همواره محدودیت‌های نیز در خصوص سقف دانلود و سرعت اعلام شده در بسته‌های اینترنت همراه اول وجود دارد. به دلیل اینکه پهنای باند اینترنت هر شرکت و اپراتوری مشخص و مرز بندی شده است و اگر کاربری بیش از اندازه فایل یا دیتا دانلود کند ممکن است این حجم روی تجربه کاربری دیگران و سرعت اینترنت مصرفی تأثیر منفی بگذارد؛ همچنین پایداری اینترنت آن‌ها را نیز از بین برود.

اپراتور‌های مانند همراه اول و ایرانسل برای بسته‌های نامحدود خود نیز ماکسیمم یا حد مصرف منصفانه مشخص می‌کنند. این عدد نشان می‌دهد شما با حداکثر سرعت اینترنت اپراتور خود می‌توانید حجم مشخصی را دانلود یا آپلود کنید؛ اما وقتی این عدد مشخص شده به پایان برسد؛ سرعت دانلود و آپلود شما به مقدار قید شده توسط شرکت ارائه دهنده کاهش پیدا می‌کند.

خرید اینترنت شبانه همراه اول

بسته‌های اینترنت شبانه همراه اول همواره جز محبوب‌ترین خدمات اپراتور همراه اول محسوب می‌شوند؛ زیرا با ارائه بسته‌های شبانه و توجه به نیاز مشترکین به اینترنت و قیمت اقتصادی توانسته رضایت دارندگان سیم‌کارت‌های همراه اول را جلب کند. شما می‌توانید با خرید این بسته‌ها در ساعات مشخصی از شبانه‌روز از خدمات اینترنت بهره ببرید. البته قابل توجه است که همین استفاده در ساعات خاصی از شبانه‌روز باعث شده تا این بسته‌ها نسبت به بسته‌های معمولی از قابلیت‌های بیشتری مانند پهنا باند، سرعت و ترافیک بیشتری برخوردار باشند.

خرید بسته های اینترنت همراه اول

بسته اینترنت نامحدود شبانه همراه اول

یکی از بسته‌های نامحدود شبانه همراه اول بسته 450 گیگابایتی اینترنت 30 روزه در بازه‌ زمانی 1 بامداد تا 11 صبح است که به شما با حداکثر سرعت ممکن امکان استفاده می‌دهد. در مجموع این بسته نسبت به سایر طرح‌های شبانه ترافیک نسبتا بالاتری دارد و این باعث شده تا به عنوان یکی از بسته های نامحدود همراه اول شناخته شود. پس از انتخاب بسته اینترنت مدنظر خود و در نظر گرفتن ترافیک یا ساعت اینترنت شبانه همراه اول، می بایست ازطریق روش‌های پیش‌رو به خرید بسته اینترنت نامحدود شبانه خود اقدام کنید.

بسته اینترنت شبانه همراه اول یا شبانت

بسته‌های اینترنت شبانه همراه اول یا شبانت با زمان اعتباری و ترافیکی که در اختیار مشترکین همراه اول قرار می‌دهند، نسبت به سایر بسته‌های اینترنت دارای شرایط کاملا متفاوت هستند. همچنین این بسته‌ها در بازه‌های زمانی مختلف در شب به کاربران ارائه می‌شوند. طرح‌های اینترنت شبانت همراه اول شامل این موارد می‌شوند.

– 1 گیگابایت اینترنت 1 روزه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح
– 6 گیگابایت اینترنت 7 روزه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح
– 12 گیگابایت اینترنت یک ماهه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح

نحوه خرید اینترنت شبانه همراه اول

شما می‌توانید برای خرید اینترنت شبانه همراه اول از طریق کد دستوری *100*33232# به‌آسانی و در کمترین زمان بسته اینترنتی مورد نظرتان را برای سیم کارت اعتباری یا دائمی همراه اول خریداری کنید. در این روش ابتدا باید کد دستوری ذکر شده را در تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. سپس، در منویی جدید پیش‌رو بسته را انتخاب کرده و در ادامه برای سیم کارت همراه اول خود فعال کنید. البته این امکان هم وجود دارد که بسته مورد نظر را برای مشترک دیگری نیز به عنوان هدیه بخرید که در این صورت باید در قسمت مشخص‌شده به جای شماره موبایل خودتان شماره مورد نظر خود را وارد کنید.

کدهای دستوری کاربردی همراه اول

در ادامه فرایند خرید بسته اینترنت شبانه همراه اول، اطلاعات اختصاصی بسته انتخاب‌شده به شما نمایش داده خواهد شد. در صورت صحت اطلاعات بسته مورد نظرتان، باید عدد 1 را وارد کنید. در آخر متنی با جمله «مشترک گرامی نتیجه فعالسازی بسته از طریق پیامک ارسال خواهد شد» را مشاهده می‌کنید. درصورتی‌که فرایند خرید به درستی طی شود، شما می‌توانید اینترنت شبانه همراه اول خریداری‌شده را مطابق با مشخصات و ویژگی‌های مورد نظر تا تاریخ مشخص استفاده کنید.

معرفی بسته‌های ویژه مشترکین همراه اول

اپراتور همراه اول بسته‌های اینترنت و مکالمه کوتاه مدت خود را با عنوان مدار فیروزه‌ای عرضه می‌کند. قیمت این بسته‌ها با توجه به زمان و مکان فعلی شما متفاوت خواهد بود، اما با این حال بسیار به صرفه و مناسب هستند.

به عنوان مثال اگر به دلیلی باید ساعت 6 عصر یک برنامه 3 گیگابایتی را دانلود کنید؛ ولی امکان منتظر ماندن تا شب برای طرح شبانه و یا صبح برای طرح صبحانت را ندارید یا گر هم بخواهید از طرح های معمولی خود استفاده کنید هزینه‌ی زیادی خواهد داشت؛ می‌توانید با خرید مدار فیروزه‌ای با پرداخت هزینه کم، حجم مورد نیاز خود را دانلود کنید. مدار فیروزه‌ای فقط اینترنت نیست و شما برای مکالمه هم می‌توانید از آن استفاده کنید. البته این نکته هم در نظر بگیرید که طرح‌های مکالمه مدار فیروزه‌ای داخلی هستند و با آن‌ها فقط می‌توان با همراه اولی‌ها تماس بگیرید.

کد دستوری همراه اول برای اینترنت

برای مشاهده طرح‌های مدار فیروزه‌ای از دو طریق می‌توانید اقدام کنید. یکی برنامه همراه من که در ادامه به آن خواهیم پرداخت و در روش دیگر با استفاده از شماره گیری کد دستوری *۱۲۱# و انتخاب گزینه‌های موجود که برای شما نمایش داده می‌شوند.

برای خرید بسته اینترنت به صرفه و اقتصادی خود کد دستوری *۱۲۱*۲# را شماره گیری کنید و سپس بنا به نیاز و بودجه در اختیار یکی از چهار گزینه‌ی یک ساعته، یک ساعته پرحجم، دو ساعته یا سه ساعته را انتخاب کنید (البته توصیه می‌شود اگر حجم زیادی در حد 3 یا 4 گیگابایت برای دانلود فایل نیاز دارید به بخش سه ساعته مراجعه کنید تا هم حجم زیادی داشته باشید و هم مدت زیادی برای استفاده از بسته خود).

برای خرید مکالمه مدار فیروزه‌ای کد دستوری *۱۲۱*۱# را با تلفن همراه خود شماره گیری کنید تا گزینه‌های مختلف 5 دقیقه‌ای، 8 دقیقه‌ای، 30 دقیقه‌ای و 60 دقیقه‌ای در صفحه پیش‌رو به شما نمایش داده شود. در مجموع توصیه می‌شود برای مکالمه و اینترنت کوتاه مدت که هم به صرفه باشد و هم حجم زیادی با هزینه کمتر در اختیارتان بگذارند از مدار فیروزه‌ای یک بسته مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید تا از این طریق هزینه‌های خود را به حد مطلوبی کاهش دهید.

کد دستوری استعلام مانده اینترنت همراه اول

برای بررسی استعلام مانده اینترنت همراه اول دو کد دستوری مشخص شده است. با شماره‌گیری کد دستوری #1*100* مانده اینترنت همراه اول خود را می‌توانید مشاهده کنید. برای مشاهده استعلام تنها کافی است با سیم کارت همراه اول خود کد معرفی شده را شماره‌گیری کنید.

کدام بسته نامحدود همراه اول به صرفه تر است؟

با توجه به اینکه در دنیای امروز اینترنت یک منبع ثابت برای دانلود فایل‌ها و اطلاعات و به صورت کلی هرکاری که در بستر وی صورت می‌گیرد شناخته می‌شود؛ خرید بسته‌های نامحدود اینترنت یا مکالمه همراه اول با استقبال بی‌نظیری از سوی مشترکین همراه اول شده است. شما می‌توانید به‌راحتی در سریع‌ترین زمان ممکن، بسته مناسب خود را خرید و فعال‌سازی کنید تا صاحب یک بسته نامحدود همراه اول با شبکه پرسرعت اینترنت همراه بشوید.

در مجموع ما سعی داشتیم در مقاله معرفی کد بسته اینترنت نامحدود همراه اول اطلاعات جامعی درباره اینترنت نامحدود همراه اول در اختیارتان قرار دهیم. شما می‌توانید در صورت خرید و استفاده از بسته‌های نامحدود همراه اول در قسمت دیدگاه‌ها تجربه خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

اگر از مشترکین ایرانسل هستید؛ نگران نباشید چون با کد‌های دستوری ایرانسل هم می‌توانید از پیشنهادهای هیجان انگیز بهره‌مند شوید.

پرسش‌های متداول

کد دستوری فعالسازی بسته شبانه همراه اول چیست؟

برای فعال سازی بسته شبانه همراه اول با گوشی همراه خود کد دستوری *100*33# را شماره گیری کنید.

بسته شبانت همراه اول چیست؟

بسته شبانت همراه اول برای مشترکینی است که می‌خواهند در هنگام شب از اینترنت نامحدود استفاده کنند. زمان استفاده از این بسته 2 بامداد تا 7 صبح است.

حجم بسته شبانت همراه اول چقدر است؟

حجم بسته شبانت همراه اول از 12 گیگابایت اینترنت یک ماهه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح تشکیل شده است.

چه کد دستوری برای مکالمه نامحدود همراه اول باید شماره‌گیری کنیم؟

با شماره گیری کد دستوری مکالمه نامحدود همراه اول #333*10* می‌توانید این سرویس را برای خط همراه اول خود فعال کنید.

آیا بسته مکالمه نامحدود همراه اول همیشه در دسترس است؟

خیر، با توجه به محدوده اعلام شده این اپراتور، مشترکین همراه اول فقط در ساعات مشخصی از شبانه‌روز می‌توانند از آن بسته استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا