ترفند و آموزش

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال او ام پی فینکس

در این مقاله به آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل پرداختیم و روش‌های مختلف لغو دریافت پیام های تبلیغاتی ایرانسل را به طور جامع بررسی کردیم

یکی از راه‌های جلب توجه و جذب مخاطبان نسبت به خرید خدمات یا محصولی، فرستادن پیامک تبلیغاتی به شماره همراه آن‌هاست. این کار علاوه بر اینکه هزینه کمتری برای کارفرما دارد می‌تواند عموم بیشتری از مردم را نیز از آگهی و بیزینس موجود آن‌ها باخبر کند؛ اما دریافت این تعداد بی‌شمار از پیامک های تبلیغاتی که محتوای آن‌ها عمدتا کارایی و استفاده‌ای برای شما ندارد، ممکن است آزاردهنده باشد و شما همواره به دنبال راهی برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی از سوی اپراتور خود باشید.

اپراتور ایرانسل جز آن دسته از کمپانی‌هایی است که از پیامک‌های همگانی و عمومی برای تبلیغات و بازاریابی خود استفاده می‌کند. پیشنهاد مکالمه یا بسته‌های تخفیف‌دار و مناسبتی از جمله خدماتی است که ایرانسل در قالب پیامک به مشترکان خود معرفی می‌کند. اگر دریافت شبانه‌روزی این پیامک های تبلیغاتی از سوی اپراتور ایرانسل برای شما غیر قابل تحمل شده و می‌خواهید آن‌ها را لغو کنید؛ در ادامه مقاله آموزش لغو پیامک‌ های تبلیغاتی ایرانسل همراه تک شات باشید.

نحوه لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

قبل از اقدام برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی، ابتدا باید تشخیص دهید که کدام پیام تبلیغاتی است و کدام پیام ارزش افزوده دارد یعنی باعث کسر هزینه از حساب و شارژ خط شما می‌شود. پیامک‌هایی که تبلیغاتی هستند صرفا هزینه‌ای برای شما ندارند و صرفا این هزینه برای فرستنده یا صاحبان آن کسب و کار محاسبه می‌شود. در هر صورت جای نگرانی نیست؛ زیرا اپراتور ایرانسل روش‌های مختلفی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل به مشترکان خود عرضه کرده است؛ بنابراین با توجه به تشخیص نوع پیامک دریافتی می‌بایست از روش‌های مختلفی برای لغو آن‌ها استفاده کنید. در ادامه با آموزش روش‌های کاربردی جهت لغو ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارزش افزوده همراه شما هستیم.

چطور پیام تبلیغاتی ایرانسل را لغو کنیم

حذف سرویس های فعال ایرانسل با کد دستوری

یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین راه‌ها برای حذف تبلیغات ایرانسل همچنین غیر فعال کردن دائمی پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل، اقدام از طریق کد دستوری لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل است. شما می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *800# که در ادامه سه گزینه پیش روی شما می‌گذارد یک گزینه را انتخاب کنید. گزینه اول این سرویس مربوط به قطع پیامک تبلیغاتی است، گزینه دوم مربوط به خدمات محتوایی یا همان پیامک‌های ارزش افزوده می‌شود و گزینه سوم استعلام از تمام خدمات فعال برای خط ایرانسل شماست.

در مجموع برای تسریع کار شما می‌توانید از کد دستوری *۸۰۰*۱# به منظور لغو همیشگی کد‌های تبلیغاتی ایرانسل استفاده کنید. در ادامه با شماره‌گیری کد *۸۰۰*۲# نیز می‌توانید نسبت به لغو سرویس ارزش افزوده که موجب کسر شارژ ایرانسل می‌شود، اقدام کنید. البته به این نکته توجه کنید که با شماره‌گیری این کد‌های دستوری همه سرویس‌های افزوده شما برای همیشه قطع می‌شود و اگر تمایل دارید که تنها یکی از سرویس‌های ایرانسلی خود را حذف کنید برای لغو آن کافی است که کلمه «لغو» یا «OFF» و در بعضی مواقع اعداد خاصی که اپراتور در انتها پیام متنی به شما می‌گوید را باید از طریق همان خط همراه به سرشماره پیامک سرویس پیامک افزوده‌ای که قصد لغو آن را دارید ارسال کنید.

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی با کد دستوری

جالب است بدانید اپراتور ایرانسل برای آن دسته از مشترکانی که اطلاع ندارند کدام پیان تبلیغاتی برای آن‌ها هزینه دارد و کدام رایگان است یک کد دستوری مخصوص طراحی کرده‌است. با شماره‌گیری کد دستوری *۸۰۰*۳# شما می‌توانید از سرویس‌های فعال حال حاضر خود را اعم از پیام‌های ارزش افزوده و خدمات محتوایی ایرانسل اطلاع پیدا کنید و در ادامه در صورت دلخواه نسبت به لغو آن‌ها اقدام کنید.

حذف پیامک های تبلیغاتی با برنامه ایرانسل من

یکی از عالی‌ترین خدماتی که برنامه ایرانسل من ارائه می‌کند، امکان لغو پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل است. برای اینکار بعد از ورود به برنامه ایرانسل من، گزینه منو که 3 خط بالای صفحه قرار دارد را انتخاب کنید. سپس گزینه پرونده را انتخاب کرده و به تب تنظیمات وارد شوید. شما می‌توانید در این تب گزینه مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی را مشاهده کنید. در ادامه روند حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل با انتخاب گزینه مذکور، کافی است تا در صفحه جدید پیش‌رو روی غیر فعال سازی بزنید تا تمامی پیامک‌های تبلیغاتی شما برای همیشه لغو شود.

آموزش تصویری حذف پیام‌های تبلیغاتی

اگر در آینده قصد فعال سازی مجدد پیامک ‌های تبلیغاتی ایرانسل را داشتید تنها کافی است مجدد وارد این صفحه از ایرانسل من شوید و این بار به جای لغو گزینه فعال سازی که به شما نمایش داده خواهد شد را انتخاب کنید. به همین راحتی و با سرعت می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من نسبت به لغو پیامک های آزاردهنده اقدام کنید. اگر از مشترکان ایرانسل هستید برای اطلاع از انواع کد‌های دستوری ایرانسل به مقاله مرتبط در مجله فناوری تک‌شات مراجعه کنید.

لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل با ارسال پیامک

از سریع‌ترین روش‌های ممکن برای حذف تبلیغات ایرانسل، غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق ارسال پیامک و تماس با پشتیبانی است. مشترکان ایرانسل می‌توانند با ارسال عدد ۲ به شماره ۵۰۰۵ خط خود را وارد بلک لیست تبلیغاتی ایرانسل کنند و کلیه پیام‌های تبلیغاتی ایرانسل را برای همیشه حذف کنند.

علاوه بر ارسال پیامک، اپراتور ایرانسل این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از طریق تماس با شماره اختصاصی ۷۰۰ و پشتیبانی ایرانسل نسبت به لغو پیامک‌های تبلیغاتی خود اقدام کنید. بعد از تماس با پشتیبانی می‌توانید از اپراتور ایرانسل درخواست لغو سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل را داشته باشید. توجه داشته‌باشید که در همه این روش‌های مذکور معمولاً زمان اندکی حدود ۲۴ ساعت باید صبر کنید تا درخواست لغو شما از سوی اپراتور ایرانسل تایید و انجام شود.

حدف پیام تبیغاتی با کد اختصاصی ایرانسل

مشترکان ایرانسل علاوه بر کد حذف تبلیغات که با شماره‌گیری #۸۰۰* امکان پذیر است، می‌توانند از کد دستوری لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز استفاده کنند. برای اینکار ابتدا با استفاده از شماره گیری #۵۰۰۶* از خط ایرانسل خود و در ادامه زدن عدد ۱ اقدام کنید و در مرحله بعدی برای لغو دریافت تبلیغات، عدد ۲ را ارسال کنید. با انجام این مراحل گفته شده نتیجه فرایند لغو پیامک تبلیغاتی در کوتاه‌ترین زمان به‌شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

چگونه پیامک تبلیغاتی ایرانسل را لغو کنیم؟

در مقاله پیش‌رو آموزش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را با هم بررسی کردیم و به طور کلی روش‌ های جدید و کامل قطع و غیرفعال سازی سرویس اس ام اس های تبلیغاتی را آموزش دادیم. دریافت این پیامک‌های تبلیغاتی از سوی اپراتور ایرانسل در طول شبانه‌روز ممکن است برای افراد زیادی ناخوشایند به نظر برسد.

بنابراین پس از انجام لغو پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل روی خطتان برای دوستان خود که از این امر ناراضی‌ هستند مقاله آموزش لغو پیامک‌ های تبلیغاتی ایرانسل را ارسال کنید تا با انجام روش‌های مذکور در این مقاله، از دریافت هر‌گونه تبلیغات ایرانسلی رهایی پیدا کنند. شما نیز اگر تجربه مشابه برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل دارید که در این مقاله به آن‌ اشاره نشده است در قسمت دید‌گاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

پرسش‌های متداول کاربران

آیا دریافت پیامک‌های تبلیغاتی برای ما هزینه دارد؟

به صورت کلی دو نوع پیامک تبلیغاتی برای ما ارسال می‌شود که اکثرا هزینه‌ای برای ما ندارند؛ مگر اینکه سرویس ارزش افزوده خاصی را فعال کرده باشید که در این صورت هزینه پیامک از شارژ حساب ایرانسل شما کم خواهد شد.

کد دستوری کلی برای قطع اس ام اس تبلیغاتی همه اپراتورها چیست؟

با شماره گیری کد دستوری #800* دیگر فرقی ندارد جز مشترکان کدام اپراتور هستید یا خیر؛ شما می‌توانید برای همه اپراتورها و قطع کردن پیامک های تبلیغاتی‌تان از آن استفاده کنید.

کد دستوری برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل چیست؟

شما می‌توانید برای غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل از کد دستوری *800# که مناسب برای همه اپراتور ها است یا کد اختصاصی اپراتور ایرانسل یعنی *5006# استفاده کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا