اپلیکیشن

بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره

ممکن است پس از عکاسی از چهره در مواردی از آرایش صورت یا نواقصی در صورت خود احساس خوبی نداشته باشید و به دنبال بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره بگردید. در این مقاله سعی داریم تا با معرفی لیست بهترین برنامه های ادیت عکس به صورت حرفه‌ای، شما را با برنامه‌هایی آشنا کنیم که تغییرات طبیعی را در چهره، رنگ و نور عکس ها ممکن می‌کنند.

فهرست بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره

 • برنامه زیبا کننده چهره Retrica
 • برنامه ادیت صورت Peachy
 • برنامه زیبایی صورت Airbrush
 • بهترین برنامه گوشی ویرایش عکس چهره Facetune 2
 • برنامه ادیت عکس و زیبایی چهره B612
 • برنامه تغییر چهره Beauty Camera
 • بهترین برنامه عکس گرفتن با فیلتر Candy Camera
 • برنامه زیبایی صورت Sweet Snap
 • برنامه زیبایی چهره Fotogenic
 • برنامه زیبایی چهره BeautyPlus
 • برنامه اندرویدی زیبایی چهره MSQRD
 • برنامه ادیت صورت Photo Face Swap
 • برنامه زیبایی چهره YouCam Perfect
 • اپلیکیشن زیبایی چهره YouCam Makeup

معرفی بهترین برنامه ادیت صورت

در دنیای جدید امروزی دیگر نیازی نیست به سراغ برنامه های پولی یا سنگینی مثل فتوشاپ بروید. برای ادیت و ویرایش صورت و اندام خود می‌توانید از طریق یک گوشی هوشمند و دانلود برنامه زیباکننده چهره یک تصویر بی‌عیب و نقص از خودتان ثبت و ذخیره کنید. با کمک برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های ویرایش چهره می‌توانید تصویر خود را تغییر دهید و به زیباترین حالت ممکن برسانید.

برنامه‌های ادیت عکس امکانات بسیاری برای ویرایش و افزایش کیفیت عکس‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهند که علاوه بر آن از طریق این برنامه‌ها می‌توانید عکس‌های مطلوب خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در ادامه با معرفی بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره برای انواع گوشی همراه با ما باشید.

برنامه زیبا کننده چهره Retrica

در لیست بهترین برنامه‌های ویرایش عکس، برنامه Retrica به عنوان یکی از بهترین برنامه های فیلتر صورت برای گوشی‌های اندرویدی به حساب می‌آید. برنامه Retrica در تنظیمات سلفی نیز بهترین عملکرد را نسبت به دیگر برنامه‌های موجود دارد. اپلیکیشن فیلتر زیبایی صورت Retrica، با میلیون‌ها کاربر و تجربه مثبت کاربران، از زمان آغاز به کار خود همواره بهترین کیفیت و قابلیت‌های حرفه‌ای را با هر بار آپدیت ارائه کرده است و جز بهترین برنامه ‌های ویرایش عکس چهره شناخته می‌شود.

دانلود برنامه ادیت عکس و چهره

کار با برنامه Retrica بسیار آسان است و شما تنها باید عکس سلفی گرفته یا از میان عکس‌های قبلی خود یکی را برگزینید؛ سپس با استفاده از این برنامه شروع به تغییر و ادیت عکس‌های خود با به کار گیری صدها قابلیت متنوع در این برنامه کنید. برنامه رتریکا فیلتر چهره زنده دارد همچنین به شما امکان می‌دهد تصاویر خود را با برچسب‌های جذاب‌تزئین و زیباتر کنید.

البته جالب است بدانید همه این قابلیت‌های ویژه در مورد ویدیوها نیز قابل استفاده هستند. برنامه Retrica دارای قابلیت اشتراک گذاری است که به شما امکان می‌دهد تصاویر خود را در رسانه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برنامه ادیت صورت Peachy

برنامه Peachy یکی از بهترین برنامه‌های زیبا کننده عکس از صورت و چهره برای تمام افراد مبتدی است که هیچ تجربه‌ای در ویرایش عکس چهره ندارند. با دانلود اپلیکیشن پیشرفته Peachy می‌توانید بدون استفاده از تنظیمات سخت و پیچیده عکس‌های خود را ادیت کنید.

به دلیل وجود ویژگی‌های مثبت اپلیکیشن Peachy این برنامه به بهترین برنامه فیلتر چهره تبدیل شده است و تنظیمات دستی در این برنامه مزایای بسیاری دارد؛ یعنی به جای استفاده از پیش‌فرض‌های آماده درون‌برنامه‌ای، می‌توانید خودتان مستقیما تنظیمات کامل اپلیکیشن را به دست بگیرید و در صورت دلخواه میزان آن را کم و زیاد کنید.

برنامه زیبایی صورت Airbrush

با دانلود برنامه Airbrush ابزارهای پیشرفته روتوش و گزینه‌های جذاب فیلتر در اختیارتان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید همه لک و جوش‌ها را از صورت خود پاک کنید و با اضافه‌ کردن رژ گونه و رژ لب مطابق سلیقه‌تان، عکس‌ها را زیباتر کنید؛ همچنین از طریق ابزارهای دیگر می‌توانید به چشم‌ها برق و درخشندگی اضافه کنید تا در نهایت با ایر براش جذاب‌تر به نظر برسید.

از دیگر ویژگی‌های برنامه Airbrush می‌توان به قابلیت تیره و برنزه کردن پوست، سفیدی دندان‌ها، اضافه‌ کردن رژگونه، تغییر شکل عکس، حذف لک و جوش و… اشاره کرد.

دانلود برنامه ویرایش عکس صورت - بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره

بهترین برنامه گوشی ویرایش عکس چهره Facetune 2

برنامه Facetune 2 یکی از جذاب‌ترین اپلیکیشن‌های ویرایش و زیبا کننده چهره در تصاویر است که با استفاده از آن می‌توانید قوی‌ترین ویرایش‌ها را روی عکس اعمال کنید. در کمترین زمان ممکن می‌توانید تغییرات دلخواه خود را به عکس اضافه کرده و آن را در شبکه‌های اجتماعی با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد برنامه Facetune 2 می‌توان به ایر براش و روتوش عکس‌های سلفی، انتخاب فیلتر دلخواه در میان صد‌ها فیلتر موجود، قابلیت حذف پس زمینه به همراه قابلیت مقایسه قبل و بعد از تغییرات و دیگر تغییرات حرفه‌ای اشاره کرد.

برنامه ادیت عکس و زیبایی چهره B612

با توجه به تعداد دانلود و تجربه کاربران، برنامه B612 را در حال حاضر باید بهترین اپلیکیشن زیبا کننده چهره به شمار آوریم. شما می‌توانید در این برنامه علاوه بر اینکه با فیلتر‌های زیباکننده عکس‌های سلفی می‌گیرید به منظور ادیت عکس‌های خود نیز از فیلترهای مخصوص استفاده کنید.

در اپلیکیشن B612 بیشتر از 1500 استیکر و دیگر امکانات حرفه‌ای برای صورت در این برنامه گنجانده شده که نیاز کاربران بسیاری را با انواع گسترده‌ای از سلیقه مختلف برطرف می‌کند. به علاوه این برنامه افکت‌هایی دارد که روی کل عکس اعمال می‌شوند و از آن‌ها نیز می‌توانید به صورت رایگان استفاده کنید. درمجموع برنامه B612 به لحاظ کیفیت عملکرد و همچنین تنوع امکانات از بهترین برنامه‌های ادیت عکس است.

دانلود برنامه ادیت عکس چهره

برنامه تغییر چهره Beauty Camera

بیوتی کمرا یک ویرایشگر حرفه‌ای عکس و ویدیو است. این برنامه هر آنچه که برای ادیت عکس یا ویدیو لازم دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. درون این اپلیکیشن بیش از 200 افکت اصلی و فیلتر برای زیباتر و جذابتر شدن عکس وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها به عکس‌های تکراری و یکنواخت خود رنگ و لعاب ببخشید.

قابلیت‌های مختلفی مانند براش جادویی، افزودن قاب به عکس، اضافه‌کردن متن و برچسب به عکس، قابلیت ویرایش و زیباتر کردن چهره شامل سفیدی دندان، کوچک کردن بینی به همراه قابلیت‌های تغییر رنگ و نور عکس از ویژگی‌های این برنامه جذاب به حساب می‌آید.

بهترین برنامه عکس گرفتن با فیلتر Candy Camera

اگر طرفدار برنامه اسنپ چت هستید و این برنامه در گوشی شما قابل اجرا نیست، می‌توانید برنامه Candy Camera را برای گرفتن یک عکس سلفی جذاب جایگزین نرم افزارهای دوربین فیلتر دار چهره استفاده کنید. بهترین برنامه فیلتر عکس کندی کمرا با فیلترهای متنوعی که دارد، عکاسی سلفی را برای کاربران لذتبخش‌تر می‌کند.

این برنامه افکت صورت یکی از پرطرفدارترین برنامه های فیلتر چهره زنده صورت در جهان است که حدود 100 میلیون نفر در جهان آن را دانلود کرده و استفاده می‌کنند.

دانلود برنامهادیت عکس صورت حرفه‌ای - بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره

اپلیکیشن Candy Camera در بین کاربران علاقه‌مند به عکس سلفی یک برنامه مشهور با رابط کاربری و بصری ایده‌آل است. نکته مثبت در مورد این برنامه تنوع عملکرد آن در گرفتن عکس‌های با کیفیت است و همین ویژگی باعث شده از بهترین اپلیکیشن های زیبایی چهره نیز محسوب شود. به علاوه این نکات مثبت کندی کمرا دارای مجموعه‌ای از ابزارهای دلخواه را برای زیبا کردن سلفی است که می‌توان به سفید کردن پوست، خط چشم و استیکرهای مختلف اشاره کرد.

برنامه زیبایی صورت Sweet Snap

برنامه ادیت صورت Sweet Snap یکی دیگر از بهترین برنامه های زیبا کننده صورت است و با امکانات حرفه‌ای که در هر آپدیت به سرعت در اپلیکیشن خود قرار داده، به یکی از محبوب‌ترین‌ برنامه های گوگل پلی تبدیل شده است. برنامه Sweet Snap به شما امکان می‌دهد که عکس‌های سلفی جذاب بگیرید و استیکرهای جدید و متن‌های مختلف به آن اضافه کنید.

همچنین می‌توانید ویدیوهایی همراه با پخش موسیقی دلخواه‌تان بگیرید و فیلترهای جذاب همچنین استیکرهای متفاوت به آن اضافه کنید و به راحتی گیف درست کرده و آن را ذخیره کنید. جالب است بدانید این برنامه به صورت یک شبکه اجتماعی عمل کرده و شما می‌توانید به صورت مستقیم پست خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

برنامه زیبایی چهره Fotogenic

برنامه زیبایی چهره Fotogenic یکی دیگر از بهترین برنامه‌های ویرایش عکس برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای با هر سطحی از دانش عکاسی است. شما حتی جزو عکاسان مبتدی هم که باشید، با استفاده از برنامه فوتوگنیک می‌توانید بهترین و حرفه‌ای‌ترین اثر هنری را ثبت کنید. این برنامه ایده‌های حرفه‌ای و خلاقانه برای زیباتر شدن عکس‌ها به شما پیشنهاد می‌دهد.

از دیگر ویژگی‌های منحصر به‌ فرد و کاربردی برنامه Fotogenic می‌توان به قابلیت ادیت و برش دادن عکس، پنهان کردن قسمت‌های دلخواه، رفع نواقص و عیوب چهره، اضافه کردن سایه و شاین برای چشم‌ها، انتخاب یک رنگ جذاب برای لب‌ها و انواع میکاپ های دیگر نام برد.

برنامه زیبایی چهره BeautyPlus

اگر به دنبال بهترین برنامه ادیت چهره و زیبا کننده صورت هستید، پیشنهاد می‌کنیم از برنامه BeautyPlus استفاده کنید. این برنامه با قابلیت‌های جذاب و خیره‌کننده‌اش عکس‌های معمولی شما را به جذاب‌ترین و متفاوت‌ترین عکس گالری‌تان تبدیل می‌کند. جالب است بدانید برنامه BeautyPlus بیش از 300 میلیون بار توسط کاربران در سراسر دنیا دانلود شده و تجربه کاری مثبت همچنین امتیازات عالی نیز بین کاربران دریافت کرده است.

دانلود برنامه ادیت عکس

شما می‌توانید در برنامه BeautyPlus علاوه بر عکس، ویدیو نیز ریکورد کنید و در ادامه با استیکرهای مختلف و انواع متن آن را تزیین کنید. به علاوه فیلترهای زیبایی، تغییر رنگ پوست، تغییر رنگ چشم و سایر قابلیت های کاربردی نیز در این برنامه وجود دارد. همچنین علاوه بر امکانات و قابلیت‌های خودکار، در BeautyPlus ابزارهایی برای ادیت عکس و فیلم به صورت دستی نیز در نظر گرفته شده است که به نوبه خود جز نقاط مثبت ای برنامه به حساب می‌آید.

برنامه اندرویدی زیبایی چهره MSQRD

برنامه ادیت چهره MSQRD از بسیاری ویژگی‌ها و قابلیت‌ها شبیه به BeautyPlus است. در این برنامه استیکرهای ساده و حرفه‌ای انیمیت شده که می‌توانید در عکس‌ها و فیلم‌ها از آن استفاده کنید و آن‌ها را به شکل بهتری در آورید، همچنین فیلترهای زیبایی چهره و جلوه‌های مختلف نیز وجود دارد. یکی از ایرادهایی که در نسخه اندرویدی نسبت به ‌iOS آن وارد است این است که در نسخه‌ی سیستم عامل iOS افکت‌های بیشتری وجود دارد، با این‌ حال برنامه MSQRD میلیون‌ها بار در گوگل پلی استور توسط کاربران اندرویدی دانلود شده است.

برنامه ادیت صورت Photo Face Swap

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌های کاربردی که با استفاده از آن قادر به تغییر چهره و نور و پس زمینه در عکس‌های خود هستید، برنامه Photo Face Swap نام دارد. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا صورت خود و یا هر شخص دیگر که درعکس موجود است را به صورت شخص دیگری ویرایش و تبدیل کنید.

برنامه Photo Face Swap رابط کاربری بسیار ساده با سرعت مطلوبی دارد تا شما بدون معطلی بتوانید آن را نصب و اجرا کرده و از استفاده از آن نهایت لذت را ببرید. متاسفانه اپلیکیشن Photo Face Swap برای گوشی‌های آیفون در دسترس نیست و تنها نسخه اندرویدی آن در دسترس است.

دانلود برنامه زیبایی عکس - بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره

برنامه زیبایی چهره YouCam Perfect

چند سالی است که برنامه YouCam Perfect از بهترین اپلیکیشن‌های زیبایی چهره در بین بیشمار برنامه مختص ویرایش چهره و صورت به حساب می‌آید. این برنامه حرفه‌ای می‌تواند به صورت خاص زیبایی طبیعی و بینظیری را به عکس‌های شما بیفزاید. شایان ذکر است که قابلیت‌های برنامه YouCam Perfect نه تنها برای سلفی‌های از فاصله نزدیک گزینه خوبی محسوب می‌شود، بلکه برای گرفتن عکس‌های تمام قد هم مناسب است زیرا می‌تواند تغییرات طبیعی را در اندام شما نیز به صورت دستی و خودکار ایجاد کند. از دیگر امکانات کاربردی این برنامه می‌توان به فیلترهای طبیعی روی ویدیوهای سلفی نیز اشاره کرد.

اپلیکیشن زیبایی چهره YouCam Makeup

برنامه YouCam Makeup به عنوان یک برنامه استودیویی برای اصلاح و انتخاب مدل مو است که عکس‌های شما را در همان لحظه ابتدایی پس از ثبت و گرفتن عکس اصلاح و ویرایش می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید استایل مو و آرایش‌های مختلف را روی صورت خود و اطرافیانتان امتحان کنید، به علاوه رنگ موهایتان را تغییر داده و افکت‌های خاص و جذاب را برای عکس‌های خود انتخاب و اعمال کنید. برنامه YouCam Makeup در دو نسخه اندروید و iOS در دسترس کاربران و علاقه‌مندان به برنامه ادیت عکس قرار دارد.

برنامه ادیت عکس چی دانلود کنیم؟

امروزه یکی از پرکاربردترین برنامه‌ها در گوشی‌های هوشمند، اپلیکیشن‌های ویرایش چهره هستند که کاربران بسیاری در سراسر دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. با توجه به انتظارات و نیاز کاربران بهترین برنامه ادیت و زیبا کننده چهره می‌تواند انتخاب متفاوتی داشته باشد. در این مقاله به معرفی کاربردی‌ترین و معروف‌ترین برنامه‌های زیبایی چهره برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون پرداختیم. نصب این برنامه ها همچنین کار کردن با آن‌ها بسیار راحت است‌. به نظر شما کدام برنامه بهترین اپ زیبایی چهره محسوب می‌شود تجربه خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید. امیدواریم خواندن مقاله بهترین برنامه های زیبا کننده عکس چهره برایتان مفید واقع شده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا